Uradna spletna stran Občine Laško

Vodovod in kanalizacija

    Natisnite:
    Natisni
Velikost pisave:

Obvestilo uporabnikom vodovoda 1.10.2015.
Motena oskrba s pitno vodo 16.9.2015.
Preklic ukrepa prekuhavanja vode 28.8.2015.
Obvestilo o prekuhavanju vode 25.8.2015.
Polletni popis vodomerov 12.3.2015.
Namestitev vodomernih kartic 4.12.2014.
Oprostitev plačila vodarine oškodovancem v septemberski poplavi 16.10.2014.
Znižanje subvencije omrežnine za uporabnike vodovoda 11.2.2013.
Plačilo vodarine s trajniki 10.12.2012.

V primeru, da upravljalec vodovoda zaradi neustrezne mikrobiološke slike izda obvestilo o prekuhavanju pitne vode na določenem območju, upoštevajte Navodilo o prekuhavanju vode.

Za izdajanje soglasij za priključitev na javno vodovodno omrežje je pristojna JP Komunala Laško d.o.o., Podšmihel 1e, 3270 Laško.

Glede okvar na javnem vodovodu ali pomanjkanja vode lahko pokličete dežurno službo na telefonsko številko 051-614-501.

Dodatne informacije
v zvezi z obračunom vodarine in kanalizacije lahko dobite na telefonski številki 03/7338-732 oziroma e-naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. .
Župan Občinski svet Občinska uprava Za občane